Vrijwilligersdag 2019: samen hebben we impact!

Datum: 11 oktober 2019
Tijdstip: 15:00 - 20:30 uur.
Locatie: The Impact Hub • Linnaeusstraat 2C • 1092 CK Amsterdam
Routebeschrijving: klik hier.
Aanmelden: klik hier.

 

U bent als vrijwilliger onmisbaar voor onze organisatie! Daarom willen we u graag in het zonnetje zetten tijdens onze Vrijwilligersdag op 11 oktober. Het belooft echt een leuke middag en avond te worden, dus geeft u zich snel op.

 

Klik hier om de digitale uitnodiging (PDF) te lezen. Heeft u vragen? Dan kunt u altijd contact opnemen met Esther Kok, onze vrijwilligerscoördinator. Haar mobiele telefoonnummer is 06 23 28 44 53 of stuur haar een e-mail via e.kok@clientenbelangamsterdam.nl. We zien u heel graag op 11 oktober!

 

Programma


15.00 - 15.30 uur
Inloop

15.30-16.00 uur

  • Opening door Deborah Lauria (directeur Cliëntenbelang Amsterdam)
  • Wat is The Impact Hub?
  • Uitleg programma

 

16.00-17.30 uur
Impact Markt met diverse inspirerende workshops door het hele gebouw!

 

17.30-19.30 uur
Impact Diner: een vegetarisch driegangendiner verzorgd door sociale ondernemingen, zoals Oma Soep.

 

19.30-20.30 uur

Feestje
Master Stu verzorgt de hele dag de muziek, maar vanaf half 8 gaan we echt dansen!

 

Impact Markt

Welke workshop past het beste bij u? U kunt kiezen uit maar liefst zes workshops!

 

HOE SPREEK IK MET ? - ronde 1: 16.00-16.30 uur en ronde 2: 17.00-17.30 uur
Hoe zorgt u ervoor dat mensen uw verhaal weken na uw presentatie onthouden? Hoe maakt u een blijvende indruk?Trainer Sara Bruinsma geeft tips om te spreken met impact.

 

DOOR KUNST - van 16.00-17.15 uur
Amsterdam Street Art is bekend om hun geweldige kunstwerken. Het jongetje en meisje op het Oostenburgereiland zijn onder andere van hun hand. In vijf kwartier leren ze u alles over graffiti én gaat u uw eigen kunstwerk maken.

 

DOOR STYLING - doorlopend van 16.00-17.30 uur
Dress for success geeft persoonlijk kledingadvies, zodat iedereen opkijkt als u ergens binnenkomt!

 

DOOR ONTSPANNING - doorlopend van 16.00-17.30 uur
Barbera van WeLikeMassage helpt u in een paar minuten heerlijk te ontspannen.

 

MET EEN TOP PROFIELFOTO - doorlopend van 16.00-17.30 uur
Een goede profielfoto voor Linkedin of op uw CV is enorm belangrijk. Fotograaf Nathalie Hennis helpt u daarbij!

 

DOOR DE KRACHT VAN JE LACH - doorlopend van 16.00-17.30 uur
Ontdek met hulp van Daily Coffie een andere manier van leven door ‘de kracht van je lach’. Uw gratis en altijd beschikbare bron van empowerment, ontlading, geluk en blijdschap.

 

 

terug naar de agenda »

Gesprek laden

Deel dit artikel

Toegankelijkheid

The Impact Hub is gevestigd in het Tropenmuseum, vlakbij het Tropeninstituut. De ingang van The Impact Hub bevindt zich aan de zijde van het Tropenhotel en Oosterpark. De locatie is rolstoeltoegankelijk en heeft een MIVA toilet. De beleidsmedewerkers zijn tafelhost en kunnen u helpen met ADL taken. In de buurt is een aantal rolstoelparkeerplaatsen beschikbaar (ter hoogte van Linneausstraat 2, zijn er 2 plaatsen). Mocht u met het aanvullend openbaar vervoer komen, dan kan de chauffeur via de slagboom tussen het Tropen Hotel en het Tropenmuseum op het terrein komen (via de Linneausstraat).