Directie & Staf

Deborah3web.jpgDeborah Lauria

Directeur - bestuurder 

(020) 75 25 100

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
icoon30-medewerker-linkedin.png 

Martin3web.jpgMartin Blankman

Adviseur Financiën & Bedrijfsvoering

(020) 75 25 147

m.blankman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-facebook.png icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Jantine3web.jpgJantine de Boer

Communicatieadviseur

(020) 75 25 170

j.deboer@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Rianne Bos augustus 2021.jpgRianne Bos
Directiesecretaris
06 34 48 36 56

r.bos@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

 

Eric van der Eerden 150 bij 150 februari 2021.jpgEric van der Eerden

Manager Projecten en Diensten
06 13 11 64 38
e.vandereerden@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

JP2web.jpgJan Philip Korthals Altes

Communicatieadviseur

(020) 75 25 143 
06 47 40 06 91

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Carolien de Roode 150 bij 150.jpgCarolien de Roode 

Adviseur personeelsmanagement

06 34 48 36 72

c.deroode@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Wendelien3web.jpgWendelien Vos

Redacteur nieuwsbrieven

(020) 75 25 100

w.vos@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

secretariaat1.jpgTeam Secretariaat 

(020) 75 25 100

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl

  

Beleid

Kim de Crom 200 bij 200.jpgKim de Crom
Beleidsmedewerker GGz & Ouderen
06 34 48 36 55
k.decrom@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Christiaan2web 150 bij 150.jpgChristiaan Dol

Beleidsmedewerker juridische zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Malene Duijst 4 mei 2021 150 bij 150.jpgMalène Duijst

Coördinator Platform Mantelzorg Amsterdam, Informele Zorg en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Petra Huidink.jpgPetra Huidink

Beleidsmedewerker Toegankelijkheid 

(020) 75 25 100

p.huidink@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Eric Groot Kormelink .jpgEric Groot Kormelink

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijk ondersteuning (Wmo)

(020) 75 25 100

e.grootkormelink@clientenbelangamsterdam.nl

 

Zarina Kallan juni 2019 klein.jpgZarina Kallan

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 07

z.kallan@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

 

Herman2web.jpgHerman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdelen Nieuw-West en Centrum

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Dorine2web.jpgDorine van Lennep

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam
Adviseur Vliegende Brigade+ en personen met verward gedrag

06 20 30 78 55

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Fatima3web.jpgFatima Ouariachi

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) en stadsdeel Oost

06 13 76 41 40

f.ouariachi@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Daan1web.jpgDaan Stremmelaar

Beleidsmedewerker Jeugd

06 20 30 77 02

d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Kati Varkevisser.jpg

Kati Varkevisser

Belangenbehartiger Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 31
kati@jeugdplatformamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Bart1web.jpgBart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Projecten

Ruud3web.jpgRuud Fiere

Projectleider participatieprojecten en wonen

06 30 17 23 01

r.fiere@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

Foto Esther kok december 2017 uitsnede klein.jpg

Esther Kok

Projectmedewerker klankbordgroep 'Personen met Onbegrepen Gedrag'

(020) 75 25 154

e.kok@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Barbera3web.jpgBarbera Olthof

Projectleider Samen sterk zonder stigma Amsterdam en stedelijk Platform LVB (licht verstandelijke beperking)

(020) 75 25 159
06 20 30 68 36

b.olthof@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Annemiek1web.jpgAnnemiek Scheijde

Projectleider Life Coach en Amsterdamse Pluim

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Pauline3web.jpgPauline Willems

Beleidsmedewerker arbeidsparticipatie en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

(020 75 25 105

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Vervolgpagina onze medewerkers >>