Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Directie & Staf

Deborah3web.jpgDeborah Lauria

Directeur - bestuurder 

(020) 75 25 100

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

JantinedeBoer_2 200 bij 134 pixels.jpgJantine de Boer

Communicatieadviseur

(020) 75 25 170

j.deboer@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

Rianne Bos _1website 150 bij 150.jpgRianne Bos
Directiesecretaris
06 34 48 36 56

r.bos@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

JP2web.jpgJan Philip Korthals Altes

Communicatieadviseur

(020) 75 25 143 
06 47 40 06 91

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

CaroliendeRoode_3 200 bij 134 pixels.jpgCarolien de Roode 

Adviseur personeelsmanagement

06 34 48 36 72

c.deroode@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Wendelien3web.jpgWendelien Vos

Redacteur nieuwsbrief Cliëntenbelang Amsterdam

(020) 75 25 100

w.vos@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

secretariaat1.jpgTeam Secretariaat 

(020) 75 25 100

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl

  

Beleid

Vanessa Anakwa september 2022.jpgVanessa Anakwa
Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam 
06 34 48 36 70 
v.anakwa@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

BryanBalak_1 200 bij 133 pixels.jpgBryan Balak
Beleidsmedewerker Wonen​​
06 39 69 23 69
b.balak@clientenbelangamsterdam.nl​​​​​

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Christiaan2web 150 bij 150.jpgChristiaan Dol

Beleidsmedewerker Juridische Zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Malene 2022 3 bewerkt 5.jpgMalène Duijst

Coördinator Platform Mantelzorg Amsterdam, Informele Zorg en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

PetraHuidink_2 200 bij 133 pixels.jpgPetra Huidink

Beleidsmedewerker Toegankelijkheid 

(020) 75 25 100

p.huidink@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

EricGrootKormelink_1 200 bij 133 pixels.jpgEric Groot Kormelink

Beleidsmedewerker Toegankelijkheid

(020) 75 25 100

e.grootkormelink@clientenbelangamsterdam.nl

 

MireilleKoomen_1 200 bij 133 pixels.jpgMireille Koomen

Onderzoeker Centrum voor Cliëntervaringen

(020) 75 25 100

m.koomen@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Zarina Kallan juni 2019 klein.jpgZarina Kallan

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 07

z.kallan@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

 

Herman2web.jpgHerman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdelen Nieuw-West en Centrum

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Dorine2web.jpgDorine van Lennep

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam
Adviseur Vliegende Brigade+ en personen met verward gedrag - 06 20 30 78 55

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Dessie Lividikou juni 2022 150 bij 150 pixels.jpgDessie Lividikou

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) 

(020) 75 25 100

d.lividikou@clientenbelangamsterdam.nl

 

EnisReyhan_1 200 bij 133 pixels.jpgEnis Reyhan

Coördinator Programma Amsterdam Vitaal en Gezond - 06 39 69 23 89

e.reyhan@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

DaanStremmelaar_1 200 bij 134 pixels.jpgDaan Stremmelaar

Beleidsmedewerker Jeugd en coördinator LVB Raad - 06 20 30 77 02

d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Kati Varkevisser.jpg

Kati Varkevisser

Belangenbehartiger Jeugdplatform Amsterdam en ondersteuner Platform Cliëntenraden Langdurige Zorg 

06 83 53 18 31
kati@jeugdplatformamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

Bart1web.jpgBart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Projecten

Gregoryvoor webiste.jpgGregory Chong

Projectmedewerker 

g.chong@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Ruud3web.jpgRuud Fiere

Projectleider participatieprojecten en wonen

06 30 17 23 01

r.fiere@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

Foto Anna N'goné Diouf LinkedIn.jpgAnna N'goné Diouf

Projectmedewerker 'Aan De Slag' (arbeidsparticipatie)
06 42 11 56 97
a.diouf@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

 

Foto Esther kok december 2017 uitsnede klein.jpg

Esther Kok

Projectmedewerker klankbordgroep 'Personen met Onbegrepen Gedrag'

(020) 75 25 154

e.kok@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

 

AnnemiekScheijde_3 200 bij 134 pixels.jpgAnnemiek Scheijde

Projectleider Life Coach en Amsterdamse Pluim

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Pauline3web.jpgPauline Willems

Beleidsmedewerker arbeidsparticipatie en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

(020 75 25 105

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Vervolgpagina onze medewerkers >>