Contact | Nieuwsbrief

| Deze website voorlezen met BrowseAloud Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn

Directie & Staf

Deborah Lauria

Deborah Lauria

Directeur 

(020) 75 25 100

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
icoon30-medewerker-linkedin.png 

Foto Martin Blankman 28 september 2017 uitsnede.jpg

Martin Blankman

Adviseur Financiën & Bedrijfsvoering

(020) 75 25 147

m.blankman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-facebook.png icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

JP Korthals Altes staf.jpg

Jan Philip Korthals Altes

PR en Communicatie

(020) 75 25 143 
M 06 47 40 06 91 of via

Whatsapp breed en klein.jpg

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Wilma Veldstra staf.jpg

Wilma Veldstra

Management-assistent

(020) 75 25 100

w.veldstra@clientenbelangamsterdam.nl
 

Wendelien Vos staf.JPG

Wendelien Vos

Redacteur nieuwsbrieven

(020) 75 25 100

w.vos@clientenbelangamsterdam.nl

 

TeamSecretariaat.jpg

 

Team Secretariaat 

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl
  

Beleid

Christiaan Dol clientondersteuning.jpg

Christiaan Dol

Beleidsmedewerker juridische zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Malene Duijst

 

Malène Duijst

Coördinatie cluster Verstandelijke Beperking, Platform Mantelzorg Amsterdam, vrijwilligersbeleid en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

 

Maaike Hooijberg juni 2017 uitsnede.jpg

 

Maaike Hooijberg

Beleidsmedewerker Inclusie en Arbeidsparticipatie

(020) 75 25 161

m.hooijberg@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Marijke de Jeu beleid.jpg

Marijke de Jeu

Beleidsmedewerker Maatschappelijke Opvang

(020) 75 25 114

m.dejeu@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Herman Klein Tiessink beleid.jpg

Herman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdeel Nieuw-West

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Fatima.jpg

Fatima Ouariachi

Beleidsmedewerker Wmo en stadsdeel Oost

(020) 75 25 149

f.ouariachi@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Sophie Pennington de Jongh beleid.jpg

Sophie Pennington de Jongh

Beleidsmedewerker Jeugd

(020) 75 25 100

sophie@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Dora Tjalsma beleid.jpg

Dora Tjalsma

Beleidsmedewerker Ouderen en stadsdeel Noord

(020) 75 25 100

d.tjalsma@clientenbelangamsterdam.nl

 

Marian Vink beleid.jpg

Márian Vink

Onderzoek en stadsdeel Zuidoost

(020) 75 25 121

m.vink@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Bart Weggeman beleid.jpg

Bart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid en stadsdeel Centrum

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Foto Roshna december 2017 uitsnede klein.jpg

Roshna Mohammed

Beleidsmedewerker GGz

T (020) 75 25 150

r.mohammed@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Projecten

Roshna Mohammed beleid.jpg

Ineke de Jonge

Projectleider cliëntondersteuning Noord-Holland

T (020) 75 25 160

06 33 31 30 21

i.dejonge@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Foto Esther kok december 2017 uitsnede klein.jpg

Esther Kok

Projectmedewerker klankbordgroep 'Personen met Verward Gedrag'

T (020) 75 25 154

e.kok@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

 

 

 

Barbera Olthof januari 2017 uitsnede.jpg

 

Barbera Olthof

Projectleider Samen sterk zonder stigma Amsterdam

020 75 25 159
06 20 30 68 36

b.olthof@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Annemiek Scheijde projecten.jpg

Annemiek Scheijde

Projectleider Life Coach

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

Reinier Schippers projecten.JPG

Reinier Schippers

Voorzitter Groot MO – GGz Overleg

06 51 95 18 88

reinschip@hotmail.com

Pauline Willems projecten .JPG

 

Pauline Willems

Projectleider Cliënten Waarderen en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

020 75 25 105

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Vervolgpagina onze medewerkers >>