Uw privacy Contact | Nieuwsbrief

| Deze website voorlezen met BrowseAloud Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Directie & Staf

Deborah3web 150 bij 150.jpgDeborah Lauria

Directeur 

(020) 75 25 100

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Daphne2web 150 bij 150.jpgDaphne Bartels

Medewerker P&O, financiële administratie en functionaris gegevensbescherming

(020) 75 25 146

d.bartels@clientenbelangamsterdam.nl

 

Martin3web 150 bij 150 2.jpgMartin Blankman

Adviseur Financiën & Bedrijfsvoering

(020) 75 25 147

m.blankman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-facebook.png icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Jantine3web 150 bij 150.jpgJantine de Boer

Communicatieadviseur

(020) 75 25 170

j.deboer@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

JP2web 150 bij 150.jpgJan Philip Korthals Altes

Communicatieadviseur

(020) 75 25 143 
06 47 40 06 91

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Carla3web 150 bij 150.jpgCarla Lem

Secretariaatsmedewerker

(020) 75 25 100

c.lem@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Sophie 4web 150 bij 150.jpgSophie Pennington de Jongh

Directiesecretaris 

(020) 75 25 145

sophie@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Wilma1web 150 bij 150.jpgWilma Veldstra

Management-assistent

(020) 75 25 100

w.veldstra@clientenbelangamsterdam.nl
 

Wendelien3web 150 bij 150.jpgWendelien Vos

Redacteur nieuwsbrieven

(020) 75 25 100

w.vos@clientenbelangamsterdam.nl

 

TeamSecretariaat.jpg

 

Team Secretariaat 

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl
  

Beleid

Christiaan2web 150 bij 150.jpgChristiaan Dol

Beleidsmedewerker juridische zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Malene3webedit.jpgMalène Duijst

Coördinator Platform Mantelzorg Amsterdam, Informele Zorg en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Elmy2web 150 bij 150.jpgElmy Everaert

Beleidsmedewerker Wonen en stadsdeel Noord

(020) 75 25 153

06 13 56 01 33

e.everaert@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Krista3web 150 bij 150.jpgKrista Jansen

Programmamanager

(020) 75 25 144

06 13 11 64 38

k.jansen@clientenbelangamsterdam.nl

 

Marijke3web 150 bij 150.jpgMarijke de Jeu

Beleidsmedewerker Kwaliteit en Preventie

(020) 75 25 114

m.dejeu@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Herman2web 150 bij 150.jpgHerman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdelen Nieuw-West en Centrum

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Dorine2web 150 bij 150.jpgDorine van Lennep

Beleidsmedewerker Jeugd

(020) 75 25 127

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Fatima3web 150 bij 150.jpgFatima Ouariachi

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) en stadsdeel Oost

06 13 76 41 40

f.ouariachi@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Enis2 150 bij 150.jpgEnis Reyhan
Beleidsmedewerker GGz en Zorg en stadsdeel Zuid
(020) 75 25 100
e.reyhan@clientenbelangamsterdam.nl 

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Daan1web 150 bij 150.jpgDaan Stremmelaar

Beleidsmedewerker Jeugd

06 20 30 77 02

d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Kati Varkevisser.jpg

Kati Varkevisser

Belangenbehartiger Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 31
kati@jeugdplatformamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Marian1web 150 bij 150.jpgMárian Vink

Onderzoek en stadsdeel Zuidoost

(020) 75 25 121

m.vink@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Bart1web 150 bij 150.jpgBart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Projecten

Foto Esther kok december 2017 uitsnede klein.jpg

Esther Kok

Projectmedewerker klankbordgroep 'Personen met Verward Gedrag'

(020) 75 25 154

e.kok@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

 

Barbera3web 150 bij 150.jpgBarbera Olthof

Projectleider Samen sterk zonder stigma Amsterdam en stedelijk Platform LVB (licht verstandelijke beperking)

(020) 75 25 159
06 20 30 68 36

b.olthof@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Annemiek1web 150 bij 150.jpgAnnemiek Scheijde

Projectleider Life Coach

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

Tirza1web 150 bij 150.jpgTirza Snoijl

Community Builder

(020) 75 25 171

t.snoijl@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Pauline3web 150 bij 150.jpgPauline Willems

Projectleider Cliënten Waarderen en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

(020 75 25 105

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Vervolgpagina onze medewerkers >>