Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Directie & Staf

 

Alle directie- en stafleden zijn bereikbaar op (020) 75 25 100.

 

DeborahLauria_8 200 bij 133 pixels.jpgDeborah Lauria

Directeur - bestuurder 

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

ReneCramm_1web 200 bij 134 pixels.jpgRené Cramm
Manager Bedrijfsvoering

r.cramm@clientenbelangamsterdam.nl

 

IreneBloemink_1 200 bij 134 pixels.jpgIrene Bloemink
Communicatieadviseur
i.bloemink@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

Frederiqie Hirschfeld januari 2024 200 bij 134 pixels.jpgFrederique Hirschfeld
HRM adviseur
f.hirschfeld@clientenbelangamsterdam.nl  

 

 

 

Kiet Jansma januari 2024 200 bij 134 pixels.jpgKiet Jansma
ICT medewerker
k.jansma@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

JP2 200 bij 133 pixels 2019.jpgJan Philip Korthals Altes

Communicatieadviseur

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

HarrietKrekel_2 200 bij 134 pixels.jpgHarriet Krekel
Directiesecretaris
h.krekel@clientenbelangamsterdam.nl
 

JacquelinevanderReijken_1 200 bij 134 pixels.jpgJacqueline van der Reijken
Office manager
j.vanderreijken@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

 

CaroliendeRoode_3 200 bij 134 pixels.jpgCarolien de Roode 

Adviseur personeelsmanagement

c.deroode@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

VivianThoor_4 200 bij 134 pixels.jpgVivian van Thoor
Manager Evenementen
v.vanthoor@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

Team Secretariaat 

(020) 75 25 100

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl

Groepsfoto secretariaat februari 2024 400 bij 270 pixels.jpg

  

Beleid

 

Al onze beleidsmedewerkers zijn bereikbaar op (020) 75 25 100.

 

VanessaAnakwa_4web 200 bij 134 pixels.jpgVanessa Anakwa
Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam 
v.anakwa@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Kadi Bah_2 200 bij 134 pixels.jpgKadi Bah

Ondersteuner Centrum voor Cliëntervaringen
k.bah@clientenbelangamsterdam.nl

 

Janine de Bree_2 200 bij 134 pixels.jpgJanine de Bree
Ondersteuner Cliëntenbelang Amsterdam/Centrum voor Cliëntervaringen
j.debree@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

EvaBreugem_4 200 bij 134 pixels.jpgEva Breugem
Ondersteuner Cliëntenbelang Amsterdam
(020) 75 25 100 
e.breugem@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

HelenCalicki_2 200 bij 134 pixels.jpgHelen Calikci

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam

h.calikci@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

 

Narita Derks_1 200 bij 134 pixels.jpgNarita Derks
Junior onderzoeker
n.derks@clientenbelangamsterdam.nl

 

Christiaan2 200 bij 133 pixels 2019.jpgChristiaan Dol

Beleidsmedewerker Juridische Zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

MaleneDuijst_5 200 bij 133 pixels.jpgMalène Duijst

Coördinator Platform Mantelzorg Amsterdam, Informele Zorg en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

 

PetraHuidink_2 200 bij 133 pixels.jpgPetra Huidink

Beleidsmedewerker Toegankelijkheid 

(020) 75 25 100

p.huidink@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

EricGrootKormelink_1 200 bij 133 pixels.jpgEric Groot Kormelink

Beleidsmedewerker Toegankelijkheid

(020) 75 25 100

e.grootkormelink@clientenbelangamsterdam.nl

 

HermanKleinTiessink_2 200 bij 133 pixels.jpgHerman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdelen Nieuw-West en Centrum

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

 

MireilleKoomen_1 200 bij 133 pixels.jpgMireille Koomen

Onderzoeker Centrum voor Cliëntervaringen
Projectleider Amsterdamse Pluim

(020) 75 25 100

m.koomen@clientenbelangamsterdam.nl

 

NoaKristel_4 200 bij 134 pixels.jpgNoa Kristel
Ondersteuner Cliëntenbelang Amsterdam
(020) 75 25 100
n.kristel@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

DorinevanLennep_2 200 bij 133 pixels.jpgDorine van Lennep

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam
Adviseur Vliegende Brigade+ en personen met verward gedrag 

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

 

JurriaanLimburg_3 200 bij 134 pixels.jpgJurriaan Limburg

Beleidsmedewerker Zorg en Welzijn  

j.limburg@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

DessiLividikou_2web 200 bij 134 pixels.jpgDessie Lividikou

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) 

(020) 75 25 100

d.lividikou@clientenbelangamsterdam.nl

 

EnisReyhan_1 200 bij 133 pixels.jpgEnis Reyhan

Coördinator Programma Amsterdam Vitaal en Gezond 
e.reyhan@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Adinda Roig 200 bij 134 pixels januari 2023.jpgAdinda Roig
Ondersteuner Cliëntenbelang Amsterdam
a.roig@clientenbelangamsterdam.nl  

 

 

 

SeunSteenken_2 200 bij 134 pixels.jpgSéun Steenken
Junior beleidsmedewerker
s.steenken@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

DaanStremmelaar_1 200 bij 134 pixels.jpgDaan Stremmelaar

Beleidsmedewerker Jeugd en coördinator LVB Raad
d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

 

KatiVarkevisser_n1web 200 bij 134 pixels.jpgKati Varkevisser

Belangenbehartiger Jeugdplatform Amsterdam Ondersteuner Platform Cliëntenraden LZ  

kati@jeugdplatformamsterdam.nl

 

Evelien Vegter_2web 200 bij 134.jpgEvelien Vegter
Beleidsmedewerker Geestelijke Gezondheidszorg (GGz)
e.vegter@clientenbelangamsterdam.nl

 

Bart1 200 bij 133 pixels 2019.jpgBart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

Projecten

 

Al onze projectmedewerkers zijn bereikbaar op (020) 75 25 100.

 

GregoryChong_1web 200 bij 134 pixels.jpgGregory Chong

Projectleider jongerenparticipatie Noord-Holland 

g.chong@clientenbelang.nl

 

 

RuudFiere_2 200 bij 133 pixels.jpgRuud Fiere

Projectleider participatieprojecten en wonen

r.fiere@clientenbelangamsterdam.nl

 

ShawnvanHeuckelum_3 200 bij 134 pixels.jpgShawn van Heuckelum

Ondersteuner Programma ‘Thrive Amsterdam Mentaal Gezond

s.vanheuckelum@clientenbelangamsterdam.nl
 

 

FahraazRamdjanbeg_1web 200 bij 143 pixels.jpgFaraaz Ramdjanbeg
Projectleider Informele bijeenkomsten achterban
f.ramdjanbeg@clientenbelang.nl

 

AnnemiekScheijde_3 200 bij 134 pixels.jpgAnnemiek Scheijde

Projectleider Life Coach

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

Merel van Weterig 200 bij 134 pixels okt 2023.jpgMerel van Wetering

Projectleider Cliëntenparticipatie
m.vanwetering@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Pauline3 200 bij 133 pixels 2019.jpgPauline Willems

Beleidsmedewerker arbeidsparticipatie en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Vervolgpagina onze medewerkers >>