Directie & Staf

Deborah3web.jpgDeborah Lauria

Directeur 

(020) 75 25 100

d.lauria@clientenbelangamsterdam.nl
icoon30-medewerker-linkedin.png 

Emine Bayram mei 2020 150 bij 148.jpgEmine Bayram

Adviseur personeelsmanagement

(020) 75 25 150

e.bayram@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Martin3web.jpgMartin Blankman

Adviseur Financiën & Bedrijfsvoering

(020) 75 25 147

m.blankman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-facebook.png icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Jantine3web.jpgJantine de Boer

Communicatieadviseur

(020) 75 25 170

j.deboer@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

JP2web.jpgJan Philip Korthals Altes

Communicatieadviseur

(020) 75 25 143 
06 47 40 06 91

j.altes@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Sophie 4web.jpgSophie Pennington de Jongh

Directiesecretaris 

(020) 75 25 145

sophie@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Wendelien3web.jpgWendelien Vos

Redacteur nieuwsbrieven

(020) 75 25 100

w.vos@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

secretariaat1.jpgTeam Secretariaat 

(020) 75 25 100

mail-envelop-icon.png  info@clientenbelangamsterdam.nl

  

Beleid

Christiaan2web 150 bij 150.jpgChristiaan Dol

Beleidsmedewerker juridische zaken

(020) 75 25 120

c.dol@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Malene3webedit.jpgMalène Duijst

Coördinator Platform Mantelzorg Amsterdam, Informele Zorg en stadsdeel West

(020) 75 25 162

m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Eric Groot Kormelink .jpgEric Groot Kormelink

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijk ondersteuning (Wmo)

(020) 75 25 100

e.grootkormelink@clientenbelangamsterdam.nl

 

Marijke3web.jpgMarijke de Jeu

Beleidsmedewerker Kwaliteit en Preventie

(020) 75 25 114

m.dejeu@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Zarina Kallan juni 2019 klein.jpgZarina Kallan

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 07

z.kallan@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

 

Herman2web.jpgHerman Klein Tiessink

Beleidsmedewerker Zorg & Welzijn en stadsdelen Nieuw-West en Centrum

(020) 75 25 165

h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Dorine2web.jpgDorine van Lennep

Ondersteuner Jeugdplatform Amsterdam
Adviseur Vliegende Brigade+ en personen met verward gedrag

06 20 30 78 55

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Fatima3web.jpgFatima Ouariachi

Beleidsmedewerker Wet maatschappelijke ondersteuning (Wmo) en stadsdeel Oost

06 13 76 41 40

f.ouariachi@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Enis2.jpgEnis Reyhan
Beleidsmedewerker GGz en Zorg en stadsdeel Zuid
(020) 75 25 100
e.reyhan@clientenbelangamsterdam.nl 

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Daan1web.jpgDaan Stremmelaar

Beleidsmedewerker Jeugd

06 20 30 77 02

d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Kati Varkevisser.jpg

Kati Varkevisser

Belangenbehartiger Jeugdplatform Amsterdam

06 83 53 18 31
kati@jeugdplatformamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png 

 

Marian1web.jpgMárian Vink

Onderzoek en stadsdeel Zuidoost

(020) 75 25 121

m.vink@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Bart1web.jpgBart Weggeman

Beleidsmedewerker Sociale en Fysieke Toegankelijkheid

(020) 75 25 151

b.weggeman@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Projecten

Ruud3web.jpgRuud Fiere

Projectleider Jeugd- en Arbeidsparticipatie en de Crisiskaart

06 30 17 23 01

r.fiere@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

Foto Esther kok december 2017 uitsnede klein.jpg

Esther Kok

Projectmedewerker klankbordgroep 'Personen met Onbegrepen Gedrag'

(020) 75 25 154

e.kok@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Barbera3web.jpgBarbera Olthof

Projectleider Samen sterk zonder stigma Amsterdam en stedelijk Platform LVB (licht verstandelijke beperking)

(020) 75 25 159
06 20 30 68 36

b.olthof@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

Annemiek1web.jpgAnnemiek Scheijde

Projectleider Life Coach

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Pauline3web.jpgPauline Willems

Beleidsmedewerker arbeidsparticipatie en onderzoeker Centrum voor Clientervaringen

(020 75 25 105

p.willems@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Vervolgpagina onze medewerkers >>