Contact | Nieuwsbrief

| Deze website voorlezen met BrowseAloud Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn

Cliëntondersteuning

Thea Haggenburg Clientondersteuning.jpg

 

Thea Haggenburg

Administratief medewerker cliëntondersteuning

(020) 57 77 999

t.haggenburg@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

 

 

Foto Hafsa Horreh september 2017 uitsnede.jpg

Hafsa Horreh

Cliëntondersteuner Sociaal Domein en juridisch medewerker

(020) 57 77 999

h.horreh@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Hilde van t Klooster clientondersteuning.jpg

Hilde van ‘t Klooster

Projectleider

(020) 75 25 111

h.vantklooster@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Dorine van Lennep Clientondersteuning.jpg

Dorine van Lennep

Coördinator Crisiskaart en communicatie cliëntondersteuning

(020) 75 25 127

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

Rene Poland clientondersteuning.jpg

Rene Poland

Cliëntondersteuner en consulent Crisiskaart

(020) 57 77 976 of 06 24 98 31 20

r.poland@clientenbelangamsterdam.nl

Conny Pouw clientondersteuning.jpg

Conny Pouw

Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

(020) 57 77 900

C.Pouw@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

Wilco Schild september 2017 uitsnede.jpgWilco Schild
Coördinator cliëntondersteuning
T (020) 75 25 119
w.schild@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Chris Torres Clientondersteuning.jpg

Chris Torres

Clientondersteuner

T (020) 75 25 100

c.torres@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Marieken Wattel clientondersteuning.jpg

Marieken Wattel

Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

(020) 57 77 900

M.Wattel@clientenbelangamsterdam.nl

Mieke Zandee clientondersteuning.jpg

Mieke Zandee

Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

(020) 57 77 900

M.Zandee@clientenbelangamsterdam.nl

Vertrouwenspersonen

Marlout Corba vertrouwenspersoon.jpg

 

Marlout Corba
(06) 53 92 79 78
m.corba@jccconsulting.nl

Peter Clark.jpg

 

Peter Clark
(06) 22 41 52 05
p.clark@flex-as.nl

 

 

<< Terug naar Medewerkers startpagina