Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Onafhankelijke cliëntondersteuners

Erica3web.jpgErica Linger

Cliëntondersteuner Sociaal Domein

06 203 075 10 

e.linger@clientenbelangamsterdam.nl 

 

 

Renee2web.jpgRene Poland

Cliëntondersteuner en consulent Crisiskaart

06 24 98 31 20

r.poland@clientenbelangamsterdam.nl

 

Wilco3web.jpgWilco Schild
Coördinator cliëntondersteuning
06 39 698 639
w.schild@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Marion Smit 3 150 bij 150.jpgMarion Smit
Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

06 20 30 71 39

m.smit@clientenbelangamsterdam.nl

 

Evelien Vegter augustus 2021 150 bij 150.jpgEvelien Vegter
Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg
06 20 30 75 36
e.vegter@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

Vertrouwenspersonen

Marlout Corba vertrouwenspersoon.jpg

 Marlout Corba
06 53 92 79 78
m.corba@jccconsulting.nl

Peter Clark.jpg

Peter Clark
06 22 41 52 05
p.clark@flex-as.nl

 

 

 

 

 

 

 

<< Terug naar Medewerkers startpagina