Uw privacy Contact | Nieuwsbrief

| Deze website voorlezen met BrowseAloud Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Cliëntondersteuning

Jessica1web.jpgJessica Bosker

Cliëntondersteuner Sociaal Domein

(020) 57 77 999

j.bosker@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

Erica3web.jpgErica Linger

Cliëntondersteuner Sociaal Domein

(020) 75 25 125

e.linger@clientenbelangamsterdam.nl 

 

 

 

Chris1web.jpgChris Karsen

Ondersteuner Crisiskaart

(020) 57 77 999

c.karsen@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

Renee2web.jpgRene Poland

Cliëntondersteuner en consulent Crisiskaart

(020) 57 77 976
06 24 98 31 20

r.poland@clientenbelangamsterdam.nl

 

Conny1web.jpgConny Pouw

Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

(020) 57 77 900

C.Pouw@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png icoon30-medewerker-twitter.png

 

 

Wilco3web.jpgWilco Schild
Coördinator cliëntondersteuning
(020) 75 25 119
w.schild@clientenbelangamsterdam.nl

icoon30-medewerker-linkedin.png

 

Marieken2web.jpgMarieken Wattel

Cliëntondersteuner Wet langdurige zorg

(020) 57 77 900

M.Wattel@clientenbelangamsterdam.nl

Mieke 1.jpgMieke Zandee

Cliëntondersteuner

(020) 57 77 900

M.Zandee@clientenbelangamsterdam.nl

 

Vertrouwenspersonen

Marlout Corba vertrouwenspersoon.jpg

 Marlout Corba
06 53 92 79 78
m.corba@jccconsulting.nl

Peter Clark.jpg

Peter Clark
06 22 41 52 05
p.clark@flex-as.nl

 

 

 

 

 

 

 

<< Terug naar Medewerkers startpagina