3 maart 2015
Judith Meijer benoemd tot nieuwe verenigingsvoorzitter
Tijdens een extra Algemene Vergadering is maandag 2 maart jl. mevrouw Judith Meijer benoemd als nieuwe voorzitter van de Vereniging Cliëntenbelang Amsterdam. Met Judith Meijer halen we iemand binnen die veel en diverse ervaring heeft in het veld waarin wij als belangenhartiger actief zijn. Wij verwachten dan ook dat zij van veel waarde zal zijn voor onze vereniging én onze Amsterdamse achterban.
Zij neemt per direct het roer over van Tineke Stricker die de afgelopen maanden de voorzitterstaken waarnam.
Korte biografie
Mevrouw drs. Judith E.M. Meijer (MBA) is geboren op 18 juni 1958 en woonachtig in Amsterdam. Momenteel is zij directeur van Indigo Service Organisatie in Utrecht, een samenwerkingsorganisatie opgericht door acht GGz-instellingen. Hiervoor was zij zes jaar bestuurder van Gezondheidscentrum Amsterdam Zuidoost (GAZO).
Zij is haar loopbaan in 1984 begonnen bij de vrouwenhulpverlening en heeft daarna in de psychiatrie, gehandicaptenzorg, ziekenhuiszorg, consultancy en eerstelijnszorg gewerkt, afwisselend in Amsterdam en Utrecht. Ze heeft psychologie en bedrijfskunde gestudeerd. Zij vervult en vervulde naast haar actieve loopbaan diverse bestuurlijke functies en rollen in het onderwijs en de gezondheidszorg.