Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

3 maart 2015

Onze zes nieuwe life coaches zoeken hulpvragers

Na een succesvolle wervingscampagne zijn we in oktober vorig jaar gestart met de training van zes nieuwe life coaches. Het totaal aantal coaches komt daarmee op tien. De eerste nieuwe klanten hebben zich aangediend en de eerste gesprekken zijn al gevoerd. Maar we kunnen nog meer klanten gebruiken. Meer mensen met fysieke beperkingen en een hulpvraag moeten de weg naar ons weten te vinden. Dus zegt het voort!

Onze life coaches kunnen u helpen als u een hulpvraag heeft over bijvoorbeeld:

  • Ik wil graag studeren of vrijwilligerswerk doen. Hoe pak ik dat aan met mijn beperkte energie?
  • Sinds kort heb ik een beperking waardoor mijn positie bij vrienden en familie is veranderd. Hoe ga ik daar mee om?
  • Door mijn beperking voel ik mij als mens minder waard. Dat werkt belemmerend in allerlei aspecten in mijn leven. Wat doe ik daar aan?
  • Ik wil graag steviger in mijn schoenen staan in de gesprekken met instanties, behandelaars of zorginstellingen. Hoe pak ik dat aan?

U kunt zelf een coach kiezen, want een persoonlijke klik is erg belangrijk bij een coachingstraject.

Life Coach in het kort

Wij coachen mensen met een fysieke beperking of chronische ziekte:

  • Al onze coaches hebben zelf ook een fysieke beperking of chronische ziekte (ervaringsdeskundig).
  • Onze coaches zijn getrainde vrijwilligers.
  • Coachen betekent het voeren van verhelderende gesprekken, zodat u geholpen wordt om uw eigen weg te vinden.
  • Deze coaching is kosteloos, maar niet vrijblijvend.
  • U heeft geen doorverwijzing nodig.

Meer informatie

Denkt u dat een life coach iets voor u is? Neemt u dan contact op met Annemiek Scheijde (projectleider) op 06 42 68 14 53 of via a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

 

 

 

 

 

 

               De coaches v.l.n.r. achterste rij: Nico, Gabriël, Mariska, Renée, Annelies. Voorste rij: Annemiek, Melanie, Astrid. Niet op de foto: Jutta en Leonor.

Afscheid van drie coaches

Marjan Stomph, Riet Kleerenbezem en Ton Arendse zijn in eind vorig jaar gestopt als life coach. Marjan en Riet waren inhoudelijk zeer betrokken vanaf de start van het project in 2007. We zullen deze dames missen om hun inzet, kunde en visie.

Ton zullen we missen om zijn tomeloze energie, kennis van voorzieningen en eigen visie die enorm waardevol waren voor het project. Namens ons allen: hartelijk dank voor jullie inzet!  

 

terug naar het nieuws overzicht »

 

Deel dit artikel