Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

3 september 2014

Radio Signaal 4 september

In deze uitzending o.a. het verhaal van een theaterwerkplaats, en het nieuwe beleid bij HVO-Querido. Stem donderdag tussen 11:00 en 12:00 uur af op FM kanaal 103,3 (kabel) of FM kanaal 106,8 (ether). En natúúrlijk zijn we ook via internet te volgen, via de site van Salto (StadsFM).

5D Theaterwerkplaats

De '5D Theaterwerkplaats' wil mensen met en zonder handicap kennis laten maken met het theatervak in de breedste zin van het woord. Het hele jaar door organiseren zij workshops en cursussen voor iedereen van 17 tot 36 jaar. Medewerker Eliane Baudet vertelt erover. De werkplaats zoekt nog spelers!

Het andere verhaal

Te gast is verder Simone Lamme, beleidsadviseur participatie en emancipatie bij Stadsdeel Oost. Zij vertelt over een reizende tentoonstelling van de Openbare Bibliotheek Amsterdam over de samenwerking door de eeuwen heen tussen mensen uit het Jodendom en de Islam, getiteld 'Het andere verhaal'. Verder spreekt zij over de Week van de Alfabetisering

Nieuw beleid bij HVO-Querido

Paul Asberg, regio-directeur van HVO-Querido vertelt over hun nieuwe beleid. Dak- en thuislozen, verslaafden en mensen met psychische problemen worden vaker vaker buiten de opvangvoorzieningen geplaatst.

Column

De column 'In camino sul labirinto' is van Marja Morskieft.

Radio Signaal digitaal

Luister via internet live naar de uitzending. Beluister eerdere uitzendingen, of volg Radio Signaal op  Twitter. Een aantal gedenkwaardige reportages, columns en interviews uit het verleden vindt u op ons Youtube-kanaal

 

terug naar het nieuws overzicht »

 

Deel dit artikel