Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

30 september 2025

Uitzending Radio Signaal 2 oktober

Elke donderdag van 14.00 tot 15.00 uur kunt u naar Radio Signaal luisteren op SALTO Omroep Amsterdam. Op de radio via FM kanaal 103,3 (kabel) of FM kanaal 106,8 (ether).  En overal ter wereld via internet. 

 

Wilt u reageren op onze uitzendingen? Stuurt u dan een mail naar redactie@radiosignaal.nl

 

Groei aantal gokkers onder jongeren

In het Parool van dinsdag 30 september stond een artikel over het toenemende gebruik van de designerdruk 3mmc en paddodruppels onder Amsterdamse twintigers (Generatie Z) én het toenemende aantal gokkers. Donderdag hebben we het in de studio met Raymond Aronds van Steunpunt Gokschade en iemand van de Jellinek Kliniek over de oorzaken en gevolgen hiervan.

 

Daklozen in Amsterdam

Ook op 30 september werd het kinderboek `Hier ben ik thuis’ gepresenteerd. Het boek is geschreven door Floortje Vermeer en staat vol met persoonlijke verhalen van dakloze mensen in Amsterdam. Het boek wil een eerlijker beeld schetsen tegenover de bestaande vooroordelen die mensen hebben over daklozen. 

 

Tobi Vroegh is de uitgever (onderdeel Regenbooggroep) en de opbrengst uit de verkoop komt ten goede aan de Regenbooggroep. We praten met schrijfster Floortje Vermeer.

 

Column

De column van deze week is van Rick van Roy. Hij gaat het hebben over het overwinnen van zijn gokverslaving.

 

Terug naar het nieuwsoverzicht »

Gesprek laden

Deel dit artikel

 

 

 

Radio Signaal digitaal
Luister via internet live naar de uitzending. Beluister eerdere uitzendingen via de uitzending gemist service van StadsFM. Radio Signaal is ook te volgen op Twitter. Gedenkwaardige reportages, columns en interviews uit het verleden vindt u op ons Youtube-kanaal.