Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

25 november 2014

Radio Signaal uitzending 27 november

Deze keer in de uitzending: de Crisiskaart, een levensloopbestendig nieuwbouwproject en een literaire salon. Stem donderdag tussen 11:00 en 12:00 uur af op FM kanaal 103,3 (kabel) of FM kanaal 106,8 (ether). En natúúrlijk zijn we ook via internet te volgen en terug te luisteren. Hieronder leest u er meer over.

Crisiskaart

De Crisiskaart is een zelf opgesteld document met informatie en instructies voor het geval je in een psychische crisis raakt. De kaart is dan een soort gebruiksaanwijzing voor naasten, omstanders of hulpverleners. René Poland van het het Steunpunt GGz van Cliëntenbelang Amsterdam vertelt erover.

Revue de Paré

Donderdag 27 november is er een literaire salon Revue de Paré , in het Huis van de Wijk van Nieuw West. Christine Otten doet de presentatie, schrijver en dichter Nisrine Mbarki is één van de gasten. Beiden zijn te gast in de uitzending.

Ubuntuplein

Het Ubuntuplein in Zutphen wordt een levensloopbestendig woon-werkcomplex. Bewoners van alle leeftijden willen samen 'zinvol oud worden', plezier met elkaar beleven en waar nodig en mogelijk ook voor elkaar te zorgen.  Het staat inmiddels in de landelijke top 10 van Burgerinitiatieven in Wonen. Olga van den Berg praat met planoloog Hugo Versteeg,   één van de initiatiefnemers.

Column

De Column ‘Geen gevaar voor de volksgezondheid’, is van Jan Barnhoorn

Radio Signaal Digitaal

Luister  via internet live naar de uitzending. Beluister  eerdere uitzendingen, of volg Radio Signaal op  Twitter.  Gedenkwaardige reportages, columns en interviews uit het verleden vindt u op ons  Youtube-kanaal

 

terug naar het nieuws overzicht »

 

Deel dit artikel