Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Contactpersonen vrijwilligerswerk

Bent u geïnteresseerd om als vrijwilliger aan de slag te gaan met een bepaald onderwerp? Dan vindt u hier de verschillende contactpersonen die u verder kunnen helpen.

Kim de Crom 200 bij 200.jpgKim de Crom
Kennisgroep Personen met Onbegrepen Gedrag en Groot MO/GGz Overleg
06 34 48 36 55
k.de.crom@clientenbelangamsterdam.nl

Malene Duijst 4 mei 2021 150 bij 150.jpgMalène Duijst
Platform Mantelzorg Amsterdam (PMA)
(020) 75 25 162
m.duijst@clientenbelangamsterdam.nl

 

Ruud3web.jpgRuud Fiere

Crisiskaart en themagroep 'Inclusief Wonen'
06 30 17 23 01
r.fiere@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Petra Huidink.jpgPetra Huidink

Themagroep Toegankelijkheid & Mobiliteit 

(020) 75 25 100

p.huidink@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Dorine2web.jpgDorine van Lennep

Jeugdplatform Amsterdam

06 20 30 77 02

d.vanlennep@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Annemiek1web.jpgAnnemiek Scheijde

Life Coach en Amsterdamse Pluim

06 42 68 14 53

a.scheijde@clientenbelangamsterdam.nl

 

 

Daan1web.jpgDaan Stremmelaar

Jeugdbeleid, Platform LVB en Centrum voor Cliëntervaringen

06 20 30 77 02

d.stremmelaar@clientenbelangamsterdam.nl

 

Herman2web.jpgHerman Klein Tiessink
Themagroep Kwaliteit van Zorg en Platform Cliëntenraden Langdurige Zorg
(020) 75 25 165
h.kleinti@clientenbelangamsterdam.nl