Lees voor
Clientenbelang op Instagram Clientenbelang op Facebook Clientenbelang op Twitter LinkedIn YouTube

Nieuws archief

Cliëntenbelang Amsterdam nieuws archief met paginering (nummering) naar oudere nieuwsberichten. Bewerk dit inhouds block om deze standaardtekst bij te werken. De Pagina Titel staat reeds ingevuld. Deze blocks kunnen zowel verwijderd als bewerkt worden. Cliëntenbelang Amsterdam nieuws archief met paginering (nummering) naar oudere nieuwsberichten. Bewerk dit inhouds block om deze standaardtekst bij te werken. De Pagina Titel staat reeds ingevuld. Deze blocks kunnen zowel verwijderd als bewerkt worden.

‘Behoud het sportcentrum’, zo heet de belangengroep die Sonja Hazekamp (70) samen met 6 andere revalidanten van Reade onlangs heeft opgericht. De aanleiding hiervoor is de aankondiging van Reade dat het revalidatie sportcentrum aan de Jan van Breemenstraat per 4 oktober gaat sluiten.
Vanochtend hebben we tijdens de vergadering van de Raadscommissie Zorg, Jeugdzorg en Sport (ZJS) onze bezwaren geuit tegen de sluiting van het sport- en bewegingscentrum READE. Het centrum sluit per 31 oktober. Hiermee dupeert het centrum honderden Amsterdammers met een chronische aandoening zonder hen concrete alternatieven te bieden.
Tijdens deze uitzending luisteren we naar een aflevering van Radio Danspaleis vanaf de andere kant van het IJ, in Amsterdam-Noord. Dit stadsdeel met een rijke geschiedenis is uitgegroeid tot een culturele trekpleister voor vele nieuwe hippe bewoners in Amsterdam.